Про наші Шафи-купе Стандарт
Шафа-купе - надзвичайно зручна деталь сучасного інтер’єру.

Адже шафи-купе займають набагато менше місця, ніж звичайні шафи, а зручна конструкція дозволяє  максимально заповнити об’єм.  Ці меблі виглядають завжди органічно і стильно: можна розташувати  шафу купе в спальні, і в дитячій кімнаті, і в передпокої. Якщо ви вирішили придбати для своєї оселі шафу купе або шафу купе з комодом, це розумна інвестиція.  Ось декілька порад, які, сподіваємось, допоможуть вам зробити правильний вибір.

По-перше, не поспішайте. Моделей шаф купе та виробників зараз надзвичайно багато. А вам потрібна надійна, зручна та красива річ на декілька десятків років. Спочатку визначтесь, куди ви її поставите.

По-друге, зверніть увагу на конструкцію та механізм дверей. Перший тип механізму, коли двері поміщені в металеві рами та рухаються в спеціальних пазах на роликах. Другий тип механізму, коли ролики рухаються по монорельсу.

По-третє, оберіть кращі матеріали для шафи. Вони повинні бути якісними та екологічно чистими. Зазвичай шафи-купе виготовляють з ДСП (деревностружкова плита) Меблі з цього матеріалу міцні і надійні. Одначе, потрібно звернути увагу на маркер Е1. Він показує наявність шкідливих речовин. Якщо ви невпевнені щодо складу ДСП, краще поспілкуватися с менеджером-продавцем, який повинен дати чіткі пояснення щодо складу матеріалів.

Нарешті, визначтесь з дизайном шафи.  Меблі в квартирі мають бути органічно і стильно поєднані.  Вибрати модель та подивитись каталог цін на шафи купе та комоди можна на сайті виробника або на сторінці нашого інтернет-магазину Фабрика меблів Захід Меблі Буде краще, якщо ви зможете подивитись декілька моделей шаф купе та комодів в магазині або на складі виробника. Ви можете купити шафу купе  в містах: Львів, Тернопіль.Детальніше