м.Тернопіль, вул.Чалдаєва, 2
тел./факс: (0352) 42 72 67
моб: 067 350 06 05
 
Про нас

Згуртований колектив, об'єднаний спільною метою й націлений на досягнення успіху - це завжди запорука руху вперед, нових і нестандартних рішень. А значний виробничий досвід, досвідченні та висококваліфіковані фахівці, знання техніки і технологічних нюансів - найкращий грунт для розвитку. Спираючись на свій досвід, ми можемо впевненіше дивитись у майбутнє. Саме тому впродовж кількох років "Захід-меблі" залишається Вашим надійним партнером на ринку.

На протязі ось вже тринадцяти років підприємство "ЗМ" успішно працює в галузі меблевого виробництва. Спеціалізація - серійне та індивідуальне виробництво корпусних та мяких меблів для дому та офісу.

Секрет нешаго успіху полягає в тому, що компанія пропонує споживачу саме ту продукцію, котра є найбільш оптимальною для клієнта з точки зору співвідношення якості, ціни та асортименту. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи найгнучкіші умови знижок, своєчасні поставки та гарантії на продукцію. Ми прагнемо будувати відносини з партнерами на засадах взаємопідтримки та взаємоповаги - а це є ще одна складова запоруки нашого спільного успіху.

Сподіваємось, що наш сайт допоможе Вас умеблювати власну оселю, офіси чи інше приміщення. Адже меблі створені з любов'ю та відповідальністю, створені з думкою про Вас - це здійснення Ваших заповітних мрій!
 
Меблі, створені з думкою про Вас!

Начальник виробництва Сеньківський Василь Зіновійович
Інженер конструктор Андрощук Віталій Олексійович
Готова продукція
Готова продукція
Готова продукція
Ділянка кромкооблицювання
Ділянка механічної обробки матеріалів
Начальник виробництва Сеньківський Василь Зіновійович
Ділянка механічної обробки матеріалів
Ділянка механічної обробки матеріалів
Ділянка механічної обробки матеріалів
Головний офіс
Виробничий цех
Дизайн-студія в м.Тернополі вул.Чалдаєва 2
Дизайн-студія в м.Тернополі бульвар П.Куліша 2
Відкриття магазину на бульварі П.Куліша 2
Менеджер Савгіра Ростислав
Відкриття мазина на бульварі П.Куліша 2

   zaxid-mebli.com.ua © 2010   bigmir)net TOP 100   розробка: vlasne.info