м.Тернопіль, вул.Чалдаєва, 2
тел./факс: (0352) 42 72 67
моб: 067 350 06 05
 
Новини

  

06.03.2012р.

Увага!Знову нова розробка.
Детально


10.01.2012р.

Увага новинки!
Детально


29.06.2010р.

День народження сайту zaxid-mebli.com.ua
Детально


Згуртований колектив, об'єднаний спільною метою й націлений на досягнення успіху - це завжди запорука руху вперед, нових і нестандартних рішень. А значний виробничий досвід, досвідченні та висококваліфіковані фахівці, знання техніки і технологічних нюансів - найкращий грунт для розвитку. Спираючись на свій досвід, ми можемо впевненіше дивитись у майбутнє. Саме тому впродовж кількох років "Захід-меблі" залишається Вашим надійним партнером на ринку.

На протязі ось вже тринадцяти років підприємство "ЗМ" успішно працює в галузі меблевого виробництва. Спеціалізація - серійне та індивідуальне виробництво корпусних та мяких меблів для дому та офісу.

Секрет нешаго успіху полягає в тому, що компанія пропонує споживачу саме ту продукцію, котра є найбільш оптимальною для клієнта з точки зору співвідношення якості, ціни та асортименту. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи найгнучкіші умови знижок, своєчасні поставки та гарантії на продукцію. Ми прагнемо будувати відносини з партнерами на засадах взаємопідтримки та взаємоповаги - а це є ще одна складова запоруки нашого спільного успіху.

Сподіваємось, що наш сайт допоможе Вас умеблювати власну оселю, офіси чи інше приміщення. Адже меблі створені з любов'ю та відповідальністю, створені з думкою про Вас - це здійснення Ваших заповітних мрій!
 
Меблі, створені з думкою про Вас!

   zaxid-mebli.com.ua © 2010   bigmir)net TOP 100   розробка: vlasne.info